گردش ۹۷۰۰ میلیارد ریالی منابع بانك صادرات در استان بوشهر

گردش ۹۷۰۰ میلیارد ریالی منابع بانك صادرات در استان بوشهر آنی بازار: ​بانك صادرات ایران با پرداخت قریب به ۱۳ درصد تسهیلات شبكه بانكی در استان بوشهر، دیار رئیس علی دلواری طی سال ۹۶، حمایت های فراوانی از اقتصاد این منطقه بعمل آورده است.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر و به نقل از بانك صادرات ایران، عرضه خدمات بانكی به بخش های مختلف اقتصادی در حوزه های صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت سیمان، بنادر و دریانوردی، بهداشت و درمان و ظرفیت های بزرگ خدماتی و تمركز بر تسهیلات خرد و اعطای وام به پرسنل زیر مجموعه بخش ها و شركت های طرف قرارداد، همچون اهداف كلان بانك صادرات ایران در استان بوشهر طی سال ۹۶ بوده است.
این اقدام ارزشمند درحالی رخ داد كه مانده تسهیلات اعطایی این بانك در انتها بهمن ماه سال قبل از ۹۷۳۳ میلیارد ریال فراتر رفت و قریب به ۱۳ درصد تسهیلات پرداختی شبكه بانكی در این استان را برعهده داشته و از این رو گستردگی ۵۳ شعبه بانك صادرات استان بوشهر، جایگاه ویژه ای در تامین منابع مالی مورد نیاز صنایع مختلف دارند.
علاوه بر این، ۲۹۶۱ فقره تسهیلات در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی به ارزش قریب به ۵۵۸ میلیارد ریال در سال ۹۶ مهمترین اقدامات این بانك در عمل به مسئولیت های اجتماعی و پشتیبانی از رونق تولید دربنگاه های كوچك و متوسط بوده است.
اعطای ۲۰۹۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، ساخت ۵ واحد حمام روستایی، نوسازی وبهسازی ۲۱۹ مسكن روستایی، پرداخت ۱۷۴ فقره وام خرید و ساخت مسكن خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، پشتیبانی از ۱۵ واحد تولیدی كوچك و متوسط، پرداخت ۲۴۴ فقره وام ضروری و درمان و كمك به آزادی ۹ زندانی نیازمند از اقدامات انجام شده توسط بانك صادرات ایران در استان بوشهر در ۱۲ ماه سال قبل بوده است.
در این میان اهدای وام مشاغل خانگی به معرفی شدگان سازمان های حمایتی همچون كمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد ریال زمینه اشتغال مستقیم ۲۰۵ نفر از متقاضیان را فراهم نموده است.
شایان ذكر است، مشاركت بانك در این استان منجر به ساخت یك واحد آموزشی در روستای كری شهرستان تنگستان بوشهر شد كه در سال آموزشی ۹۷ -۹۶ به بهره برداری رسید.

1397/02/31
15:22:53
5.0 از 5
4555
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تسهیلات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش