زالوصفتان اقتصادی اعدام شوند

زالوصفتان اقتصادی اعدام شوند آنی بازار: روزنامه نیم نگاه چاپ شیراز چهارشنبه در شماره 5889 یادداشتی با عنوان ؛دولت قاطعانه پای كار باشد؛ منتشر نموده و ؛محاكمه و اعدام زالوصفتان؛ و مفسدان اقتصادی را خواهان شده است.


در این یادداشت به قلم ابراهیم عباسی مدیرمسئول این روزنامه آمده است: برخی در محافل رسانه ای نزدیك به خود بحث استعفای دولت یا استیضاح و رای عدم اعتماد و ترمیم كابینه را با اشارات و ذهنیات خود مطرح نمودند.
این بحثها بعد از سخنرانی دكتر روحانی در جمع مدیران ارشد، فروكش كرد و تحركات محدود دربازار كه بااشاره برخی آغازشد هم بسرعت جمع شد.
منشا اینگونه رفتارها ریشه در تمایلات جناحی و چراغ سبزی است كه متاسفانه توسط برخی افراد و سیاستمداران كف خیابانها مشاهده می گردد.
سیاستمدارانی كه برخی صرفا ازسیاست باج خواهی یا سهم خواهی را آموخته اند. بیخیال از مشكلات مردم و بدون توجه به اصول امنیت ملی و گسترش فضاهای نارضایتی به دنبال تحقق اهداف خود هستند و كاسبی تفرقه را پیش گرفته اند.
برخی، در آب گل آلود تفرقه و دعواهای جناحی ماهیگیران ماهری شده اند و پشت پرده این بازیها چیزی نیست جز دستیابی به سهم و حق و حساب.
درچنین فضایی دولت باید با دریافت پالس های مختلف حمایتی ازسوی نیروهای موثر و قاطبه مردم با قاطعیت پای كار باشد.
یكی از وجوه قاطعیت، استمرار شفافیت در اعلام ارز بگیران و پیگیری جدی برای معرفی مفسدان اقتصادی می باشد.
دولت با حمایت مردم باید درفضای پرتنش فعلی كه مورد نظر امثال ترامپ و اعقاب وی درداخل است از فضای موجود بهره برده و بدون مماشات با مفسدین و اختلال گران اقتصادی برخورد نماید.
ملاك قاطعیت دولت هم تسریع در محاكمه و اعدام زالوصفتانی است كه دراوج بحران ارزی و سكه با خرید و بیرون بردن سرمایه های كشور ضربات مهلكی بر دولت وارد كردند.
در عرصه مدیریت و اداره كشور هم تنها راهبرد اساسی افزایش روحیه اعتماد عمومی و بهره بردن از عزم عمومی و یاری ملت برای عبوراز بحران هاست.
منبع: روزنامه نیم نگاه
9873/ 2027


1397/04/20
13:59:15
5.0 از 5
4586
تگهای خبر: ارز , اقتصاد
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش