كوشش برای رفع مشكلات كامیون داران ایلام جریان دارد

كوشش برای رفع مشكلات كامیون داران ایلام جریان دارد آنی بازار: ایلام- معاون اداره كل حمل و نقل پایانه های ایلام تصریح كرد: به منظور رفع موانع و مشكلات كار ناوگان حمل و نقل كالا این استان یك مجموعه تلاش در تمامی مناطق مختلف استان جریان دارد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنات صفر صادقی راد روز پنج شنبه در گفت و گویی خبری از توزیع لاستیك با قیمت مصوب بعنوان یكی از اقدام ها برای تامین نیازها و كمك به فعالان صنف حمل و نقل كالا استان نام برد.
وی افزود: یك مرحله لاستیك با قیمت مصوب به همه خودروهای سنگین حمل كالا استات عرضه می گردد.
وی افزود: در این راستا از انجمن مربوط به كامیونداران هم خواسته شده تا برپایه نیازسنجی اسامی آنان را برای معرفی به كارخانه ارسال نماید.
صادقی راد اظهار داشت: ایلام همچون استان هایی است كه افزایش نرخ حمل باربری آن زودتر از سایر استان های كشور در ان اجرا شد و زمینه رضایتمندی كامیونداران را در این خصوص فراهم نمود.
وی بیان كرد: دیگر اینكه 50 درصد حق بیمه كامیونداران كه پیشتر حذف شده بود مجدد برقرار شده است.
معاون حمل و نقل پایانه های استان ایلام از كاهش تناژ به میزان یك تا 2 تن بعنوان یكی دیگر از برنامه ها برای تامین خواسته های برحق صنفی كامیونداران نام برد.
وی از دیگر اقدام های انجام گرفته در استان را تشكیل كارگروه ویژه برای بررسی مشكلات به خصوص حق كمیسیون كامیونداران عنوان نمود.
معاون سازمان حمل و نقل پایانه های استان ایلام از رانندگان و كامیونداران خواست كه مسائل و مشكلات خود ر ا با استفاده از سامانه 141 گزارش كنند.
6034


1397/04/29
20:41:21
5.0 از 5
4909
تگهای خبر: قیمت , كالا
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش