یك گردونه و میلیون ها جایزه؛

جشنواره بدون قرعه كشی عید تا عید سكه ادامه دارد

جشنواره بدون قرعه كشی عید تا عید سكه ادامه دارد آنی بازار: جشنواره عید تا عید سكه شركت به پرداخت ملت، با شعار عید تو سكه كن ازتاریخ ۳۱ مرداد همزمان با ایام مبارك عید قربان شروع شد و تا عید سعید غدیر ۸ شهریور ادامه خواهد داشت.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، جشنواره «عیدتو سكه كن» به پاس قدردانی از كاربران اپلیكیشن سكه برگزار شده و كاربران می توانند به ازای هر تراكنشی كه در این مدت انجام می دهند، بدون قرعه كشی صدرصد برنده و بر مبنای شانس خود از هدایای گردونه سكه بهره مند شوند.
جوایز بدون قرعه كشی گردونه شانس: كنسول بازی PS۴، شارژ كیف پول ۱۰ هزار ریالی تا ۵۰۰ هزار ریالی، سفرهای مجانی اسنپ، كد تخفیف سایت های دیجی كالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ فود، علی‎ بابا، كاربوی، الوپیك، پلاك، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونك تنها تعدادی از جوایز اپلیكشن سكه است كه به كاربران خود در این جشنواره اعطاء می كند.
كاربران اپلیكیشن سكه در این جشنواره با خرید شارژ (حتی ۱۰۰۰ تومانی)، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام كارت به كارت، خرید بلیط قطار، پرداخت تامین اجتماعی، پرداخت جریمه خودرو، خرید بیمه نامه، بازپرداخت تسهیلات و همینطور شارژ كیف پول خود با استفاده از اپلیكیشن سكه یك شانش گردونه جوایز دریافت می كنند.
كاربران بعد از انجام تراكنش می توانند با ورود به بخش گردونه در اپلیكیشن سكه مبادرت به چرخاندن آن كرده و شانس خویش را برای بردن یكی از جوایز امتحان كنند.
شركت به پرداخت به پاس قدردانی از همه شركت كنندگان در این جشنواره علاوه بر میلیون ها جایزه بدون قرعه كشی، جوایز دیگری را هم در نظر گرفته است، این جوایز كه بین تمامی كاربران سكه كه حداقل یك تراكنش در مدت جشنواره انجام داده اند و حداقل ۱۱۰ امتیاز تراكنش های خود در این مدت كسب كرده اند، قرعه كشی می گردد.
جوایز قرعه كشی نهایی جشنواره عید تا عید سكه، ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به همراه ۱۰ كمك هزینه سفر به جام ملت های آسیا است.
برای شركت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه ی جوایز از میان میلیون ها جایزه جشنواره و همینطور افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو ۲۰۶ و سفر به جام ملت های آسیا تنها كافی است بعد از نصب اپلیكیشن سكه، تراكنش های خویش را با آن انجام دهید.
از این رو برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت http: //sekeh.behpardakht.com/eydtaeyd رجوع فرمایید و شانس خویش را در گردونه اپلیكیشن سكه امتحان نمایید.

1397/06/05
13:34:02
5.0 از 5
5620
تگهای خبر: خرید , خودرو , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش