معاون سازمان راهداری:

آزادراه قم -كاشان باید ایمن سازی شود

آزادراه قم -كاشان باید ایمن سازی شود آنی بازار: قم - معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور اظهار داشت: آزادراه قم - كاشان از محورهای ترانزیتی است كه باید بهره بردار نسبت به عرضه خدمات جاده ای در دو بخش نگهداری و ایمن سازی به مسافران و رانندگان بپردازد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم روز یكشنبه اعلام نمود كه خداداد مقبلی در بازدید از این آزاد راه در سخنانی تصریح كرد: با عنایت به وضعیت رویه آسفالتی این محور باید عملیات ترمیمی آن در قالب درزگیری، رفع دست اندازها و اجرای روكش آسفالت به فوریت دردستور كار قرار گیرد.
وی اظهار داشت: باتوجه به ایام پایانی تابستان و نزدیك شدن به دهه اول ماه محرم كه آمد و شد زائران و مسافران در محورهای مواصلاتی بویژه آزادراه قم - كاشان افزایش می یابد، اجرای طرح های زود بازده در قالب آرامسازی و نصب المانهای ایمنی جاده ای بیش از گذشته باید صورت گیرد.
مقبلی به تعمیر و تعویض گاردریل های معیوب این محور اشاره نمود و اضافه كرد: ضرورت همكاری و وظیفه نظارتی اداه های كل استانی اقتضا می كند كه بر نوع و روش اجرای طرح های نگهداری از طریق ها توسط شركت های بهره بردار نظارت كامل داشته باشند.
آزادراه كاشان- قم با بیش از 100 كیلومتر طول در راه ترانزیتی شمال- جنوب كشور قرار دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: شركت های بهره بردار در قبال دریافت عوارض و دیگر درآمدها، باید به عرضه خدمات حداكثری و مطلوب بویژه بهسازی راه ها اقدام نمایند.
وی استفاده از فناوری های روز درامر نگهداری راه ها را همچون عوامل مهم در جهت تسریع در اجرا، كاهش در هزینه و عرضه كیفیت مطلوب در خدمات جاده ای برشمرد.
مقبلی افزود: اداره های كل استانی هم به عنوان نمایندگان مردم باید در امر نظارت بر نحوه عرضه خدمات توسط شركت های بهره بردار از آزادراههای كشور حضوری جدی تر از گذشته داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: استان قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است كه همچون آنان می توان به آزادراه قم - تهران، جاده قدیم قم - تهران، بزرگراه قم - ساوه، جاده قدیم قم - كاشان، آزادراه قم - كاشان، آزادراه قم - گرمسار و بزرگراه قم - سلفچگان - اراك اشاره نمود.
350 كیلومتر آزادراه، 400 كیلومتر بزرگراه و 500 كیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در استان قم وجود دارد.
در این بازدید كه مدیركل و معاون راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم و همینطور نماینده شركت بهره بردار آزادراه قم - كاشان هم حضور داشتند، نحوه عرضه خدمات به رانندگان و همینطور نحوه نگهداری و تامین ایمنی این محور مورد بررسی قرار گرفت.
1175 / 6133/


1397/06/18
14:09:07
5.0 از 5
5572
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شركت , كیفیت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش