تقدیر بانك پاسارگاد از مدال آوران كشتی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸

تقدیر بانك پاسارگاد از مدال آوران كشتی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ آنی بازار: بانك پاسارگاد بعنوان تنها حامی ورزش كشتی كشور، از مدال آوران كشتی آزاد و فرنگی ایران در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ قدردانی نمود.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر و به نقل از بانك پاسارگاد، طی مراسمی در خانه كشتی عبدالله موحد و با حضور رسول خادم رئیس فدراسیون كشتی، مجید قاسمی مدیرعامل بانك پاسارگاد، جمعی از مدیران فدراسیون و بانك، كشتی گیران و كادر فنی، از مدال آوران كشتی آزاد و فرنگی در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ با اهدای جوایز نقدی و لوح یادبود، قدردانی گردید.
خادم: خانواده بزرگ بانك پاسارگاد، حامی كشتی كشور در ایام سخت
بر اساس این خبر، در این مراسم رسول خادم ضمن قدردانی از دكتر قاسمی و سایر مدیران بانك پاسارگاد بعنوان حامیان صمیمی ورزش ملی كشور اظهار داشت: بنده بعنوان مسئول فدراسیون كشتی گواهی می دهم در روزگار سخت و پرفراز و نشیبی كه خانواده كشتی تجربه كرده است، بخصوص در ایام اخیر، خانواده بزرگ بانك پاسارگاد كه با وجود جمع عظیمی از مردم عزیزمان یك خانواده چند میلیونی است، لحظه به لحظه كنار كشتی بودند و حمایت خویش را از ورزش ملی كشور دریغ نكردند. از سوی جامعه كشتی از این حمایت صمیمانه و خالصانه كمال تشكر را دارم.

قاسمی: كشتی، بخش مهمی از فرهنگ و تاریخ ملی ما است
مدیرعامل بانك پاسارگاد هم با اشاره به اینكه افتخار مجموعه بانك پاسارگاد این است كه از كشتی بعنوان ورزش ملی ایران حمایت می كند، خطاب به قهرمانان كشتی اظهار داشت: من بعنوان یك شهروند و عضوی كوچك از جامعه پرافتخار ایران اسلامی، وقتی شما به قهرمانی می رسید و پرچم ملی ایران را به دوش می كشید، در برابر این بزرگی تعظیم می كنم و به خاطر این عظمتی كه شما خلق می كنید به درگاه خداوند بزرگ شكرگزار هستم.
وی افزود: شما می دانید كه دعای ۸۲ میلیون نفر ایرانی و آنهایی كه در سطح دنیا به جمهوری اسلامی دل داده اند، پشتوانه ی توفیقات شما است. این نعمت بزرگی است كه خداوند به شما داده است تا بتوانید ایران و ایرانی را سرافراز كنید. دكتر قاسمی اضافه كرد: آنچه كه بانك پاسارگاد برای ورزش كشتی كشور انجام داده است، از روی عشق، علاقه و احساس مسئولیت بوده است. یكی از مهم ترین بحث های ما در این بانك، مسئولیت فرهنگی است و شما بخش مهمی از فرهنگ و تاریخ ملی ما هستید. كشتی در ورزش جهان، با نام ایران شناخته شده است.

دكتر قاسمی تصریح كرد: بانك پاسارگاد در حدود ۷.۵ میلیون نفر ذی نفع، اعم از سهامدار و سپرده گذار دارد. علاوه بر این، در گروه مالی پاسارگاد در حدود ۳۵۰ هزار نفر مشغول به كار هستند. تنها در شركت بیمه پاسارگاد، ۴۵ هزار نفر اشتغال بوجود آمده است. قهرمانان كشتی كشور در چنین خانواده ی بزرگی جایگاهی ویژه دارند.
مدیرعامل بانك پاسارگاد در انتها ضمن ابراز امیدواری از بهره برداری هر چه سریع تر از آكادمی كشتی كه توسط بانك پاسارگاد در حال احداث است، این قول را به قهرمانان تیم ملی كشتی كشور داد كه پاداشی بیشتر از دوره قبل از جانب این بانك به مدال آوران كشتی در مسابقات المپیك ۲۰۲۰ اهدا شود.

گفتنی است بانك پاسارگاد در این مراسم به قهرمانان كشتی آزاد و فرنگی ایران كه در بازی های آسیایی جاكارتا موفق به كسب مدال طلا شده بودند، هر كدام مبلغ یكصد و بیست میلیون تومان، به ۳ مدال آور برنز كشتی آزاد و فرنگی ایران در این بازی ها، هر كدام مبلغ پنجاه میلیون تومان و به هر یك از مربیان تیم مبلغ ۸۰ میلیون تومان اهدا كرد. به اعضای كادر فنی تیم ملی كشتی هم جوایزی اهدا شد.
همچنین احد پازاج مدیر تیم ملی كشتی فرنگی به نمایندگی از فدراسیون كشتی و كشتی گیران با اهدای مدال و تندیس از تنها حامی مالی كشتی كشور قدردانی نمود.

1397/06/20
13:29:02
5.0 از 5
5527
تگهای خبر: بازرگانی , بانك , بیمه , چك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش