پروژه چهل اختران نیازمند متولی مشخص است

پروژه چهل اختران نیازمند متولی مشخص است آنی بازار: روزنامه شاخه سبز قم در شماره روز چهارشنبه 21 شهریورماه مطلبی با عنوان«پروژه چهل اختران نیازمند متولی مشخص است» را منتشر نمود.


در این مطلب می خوانیم:
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به روند اجرای پروژه چهل اختران، بیان كرد: این پروژه نیازمند متولی مشخص است تا امور به شكل مطلوب پیگیری شود. علیرضا خاكی با اشاره به وضعیت اجرای پروژه چهل اختران، بیان كرد: در این پروژه سه بخش خدمات شهری، پاركینگ و تاسیسات شهری به عهده شهرداری است و این در شرایطی است كه در بخش توسعه فضاهای عبادی مانند شبستان ها و... تملك ها ناقص است.
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به اینكه در این پروژه 50 درصد تملك باقی مانده است، بیان كرد: عدم وجود مدیریت واحد و تخصیص منابع با عنایت به گستردگی و جایگاه چهل اختران سبب شده است كه تشكیل نهادی كه متولی پروژه باشد بیش از پیش ضروری باشد.
خاكی با اشاره به اینكه شهرداری در زمینه پاركینگ وارد شده و ردیف هایی در نظر گرفته است، بیان كرد: در مورد توسعه فضاهای شبستانی و عبادی اتفاقی نیفتاده است.
وی با اشاره به اینكه باید مدیریت متمركز در قالب تولیت، كارگروه یا شركت تشكیل شده تا بتواند به اهداف تعیین شده در این پروژه دست یافت، اظهار داشت: شهردای تمركز را روی پاركینگ گذاشته و مشكلات حقوقی و قانونی حل شده است و اوایل سال آینده بتوانیم احداث پاركینگ را شروع نماییم.
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) تصریح كرد: اگر بخش تملك كامل شود می توان از ظرفیت های خیرین و نهادهای فرهنگی، مذهبی و آموزشی برای توسعه كمك گرفت.
منبع: روزنامه شاخه سبز قم
/8138/ 6133/


1397/06/21
13:05:30
5.0 از 5
5027
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش