فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس

فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس آنی بازار: آلودگی هوا، ذوب شدن یخچال ها و گرم شدن زمین همچون موضوعات مهمی است كه بشر امروزی با آن دست و پنجه نرم می كند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، درمان چنین پدیده ای نیازمند توجه و چاره اندیشی آحاد مردم همچون فعالان اقتصادی می باشد. مناسبت های محیط زیستی «روز پاكسازی جهان» و «روز حفاظت از لایه ازون» شاید برای همه ما تلنگری باشد برای یادآوری اینكه در جهانی با منابع محدود زندگی می نماییم و اگر خودمان چاره ای برای حفاظت و نگهداری آن نیندیشیم بزودی شاهد زوال و نابودی كامل آن خواهیم بود و آیندگان از این موهبت های الهی بی نصیب خواهند شد.
هلدینگ داتیس، از آغاز كار تا كنون همواره حفاظت از محیط زیست را از اهداف اصلی و اولویت های اجرایی خود قرار داده است.
ما در هلدینگ داتیس به خوبی می دانیم كه عملكرد و اثربخشی آرمانی ما، كه باعث بهبود كیفیت زندگی ایرانی ها می گردد تنها با اقدام گروهی و جذب مشاركت مردمی تحقق می یابد. اكنون كه گام های آغازین را برداشته و به میانه راه قدم نهاده ایم و زیرساخت های لازم محیط زیستی را فراهم نموده ایم، از شما می خواهیم، با ما همراه شوید تا گام های بعدی را استوارتر برداریم. چون كه همه به خوبی می دانند كه وضعیت محیط زیست كشور در شرایط مناسبی نیست و برای درمان دردهای آن به مشاركت همه مردم این سرزمین نیاز است.
هلدینگ داتیس جهت ایفای هرچه موثرتر نقش مسئولیت اجتماعی خود در قبال محیط زیست از همه سازمان ها و NGOهای محیط زیستی دعوت می كند تا رزومه و پروپوزال پیشنهادی، جهت فعالیت های آتی محیط زیستی خویش را به آدرس روابط عمومی سازمان PR@datisworldwide.com ارسال كرده تا بعد از بررسی آنها نسبت به همكاری و همراهی در پروژه های آتی اقدام نماییم.
#داتیس #هلدینگ_داتیس#محیط_زیست

1397/06/25
14:05:07
5.0 از 5
4685
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش