تب احتكار خانگی در همدان فروكش كرد

تب احتكار خانگی در همدان فروكش كرد آنی بازار: همدان- معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به اینكه بازار از اجناس ضروری مردم اشباع شده و هیچ كمبودی وجود ندارد، اظهار داشت: هم اینك مردم با خیال آسوده مایحتاج خویش را تهیه كرده و تب احتكار خانگی در این استان فروكش كرده است.


مجید زرین دلاور روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: نوسانات ارزی و افزایش قیمت چند قلم كالا در یك ماه گذشته، باعث بی اطمینانی مردم به بازار شده و در نتیجه آن شهروندان نسبت به خرید و انبار كردن كالاهای ضروری و غیرضروری اقدام می كردند.
وی اضافه كرد: اما با اجرای سیاست های دولت در تنظیم بازار، تشدید بازرسی ها، نظارت بر شبكه توزیع و مدیریت و همراهی خوب مردم هم اینك تب احتكار خانگی فروكش كرده و خانواده ها به اندازه نیاز و مصرف روزانه خرید می كنند.
زرین با اشاره به اینكه در هیچ یك از گروه های كالایی كمبودی نداریم، تصریح كرد: اگر در بعضی موارد كمبودی هم باشد مقطعی است و بلافاصله با ورود دستگاه های متولی اقتصادی جبران می گردد.
معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت همدان تصریح كرد: استانداری، جهاد كشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، پشتیبانی امور دام و دامپزشكی در تامین و توزیع اقلام ضروری مردم با ما مشاركت داشته اند.
زرین افزود: گوشت قرمز و مرغ منجمد، گوشت گرم گوسفندی، قند و شكر، برنج و لاستیك كالاهایی بود كه در چندین نوبت با همكاری دستگاه های فوق و برپایه نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار كشور در همدان توزیع شده است.
وی با اشاره به اینكه اقلام توزیع شده تمام نیاز بازار را پوشش نمی دهد، اظهار داشت: هدف از اینكار تولید تعادل، جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت و تامین نیاز قشر صدمه پذیر مردم است.
زرین یادآورشد: جذب توزیع اقلام تنظیم بازار همچنان درسطح استان ادامه دارد و مردم هیچ نگرانی برای تامین مواد مصرفی نداشته باشند.
7527*2090


1397/07/17
12:42:34
5.0 از 5
4424
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش