دستاوردهای یكساله سامانه درخواست خودرو ماكسیم

دستاوردهای یكساله سامانه درخواست خودرو ماكسیم آنی بازار: ۲۴ مهرماه سال پیش وقتی ماكسیم فعالیتش را در دفتر كوچكی در تهران آغاز كرد، بنیان گذاران آن در ایران تصور نمی كردند این سامانه با چنین سرعتی گسترش یافته و در سراسر كشور مورد توجه قرار بگیرد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، درست یك سال پیش ماكسیم با سابقه حضور در ۳۰۰ شهر روسیه و ۸ كشور دنیا، فعالیت خویش را برپایه تكنولوژی روز دنیا و دانش بومی در ایران شروع كرد.
امسال در حالی تولد یك سالگی ماكسیم را جشن می گیریم كه دستاوردهای این سامانه از پیش بینی ها پیشی گرفته و از برنامه یك ساله خود هم فراتر رفته است. سامانه درخواست خودرو ماكسیم تنها در طول یك سال فعالیت توانسته است شهرهای تحت پوشش خویش را به ۶۰ شهر ایران گسترش دهد و لقب بزرگ ترین تاكسی آنلاین از حیث وسعت را از آن خود كند.
ماكسیم مفتخر است اعلام نماید كه خدمات خویش را به صورت متوازن در سراسر كشور گسترش داده و هم اكنون در شهرهای تهران، ساری، شیراز، كرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، كرج، همدان، اهواز، مشهد، كرمان، تبریز، زاهدان، ‏اردبیل، اراك، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، ‏اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، ‏سبزوار، بوشهر، آمل، نجف آباد، ملارد، ایلام، قرچك، خمینی شهر، كاشان، شهركرد، چالوس، مراغه، سقز، ‏رفسنجان، بوكان و گنبدكاووس به صورت كامل فعالیت می كند.
كارنامه یك ساله ماكسیم نشان دهنده این است كه در این مدت كوتاه توانسته نزدیك به ۱۰۰۰۰۰ راننده را به این مجموعه جذب و نیازهای آنها را بعد از شناسایی با استفاده از خدمات ویژه اپلیكیشن خود برطرف كند. همچون این خدمات می توان به امكان تماس مجانی با اپراتور، انتخاب محدوده مبدأ و مقصد سفر، گزینه درخواست كمك اضطراری، اضافه كردن مقصدهای بیشتر و تصحیح آن بدون نیاز به تماس با اپراتور و گزینه انعام به راننده اشاره نمود.
گفتنی است كه این سامانه امكانات ویژه ای را هم برای راحتی مسافران در نظر گرفته است. سرویس رزرو سفر، امكان سفارش خودرو در اختیار، سرویس سفارش هم زمان چند خودرو برای مقاصد مختلف و امكان درخواست كمك از راننده همچون این قابلیت هاست كه ماكسیم را از اپلیكیشن های مشابه متمایز می كند.
«ایلیا بانی شف»، مدیركل منطقه ایران، درباره فعالیت یك ساله ماكسیم در نشست خبری اخیر، به مناسبت افتتاح مركز تماس، می گوید: «سامانه حمل ونقل ماكسیم یكی از بزرگ ترین مؤسسات آی تی در روسیه را دارد كه كسب وكاری پیچیده همچون سامانه حمل ونقل آنلاین را در كشورهای مختلف راه اندازی كرده و تصمیم گرفته است كه به بازار ایران وارد شود. مجموعه ما به جهانیان ثابت ‏كرده كه می توان در ایران كسب وكاری مدرن راه انداخت و آنرا با ثبات ادامه داد.»
سامانه درخواست خودرو ماكسیم در حالی یك سالگی خویش را جشن می گیرد كه شهرهای تحت پوشش سامانه آفلاین خویش را به تقریباً ۶۰ شهر گسترش داده و خدمات خویش را حتی در حالت آفلاین با استفاده از شماره چهاررقمی ۱۶۱۱ به شهروندان تمام شهرهای تحت پوشش ماكسیم عرضه می كند.
امید است بتوانیم با در دست داشتن تجربه یك ساله و امید و انگیزه حاصل از پیشرفت در این مدت، كیفیت حمل ونقل درون شهری را آنطور كه لایق مسافران عزیز و رانندگان محترم ایران است، بهبود ببخشیم و در جهت تحقق اهداف خود استوارتر قدم برداریم.

1397/07/30
12:13:39
5.0 از 5
5457
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش