طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی 3500 میلیارد ریال نیاز دارد

طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی 3500 میلیارد ریال نیاز دارد آنی بازار: بجنورد- معاون طرح و توسعه شركت آب منطقه ای خراسان شمالی اظهار داشت: حالا 35 طرح این شركت ناتمام است كه برای تكمیل آن سه هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.


سیدعقیل مرتضوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هم اینك این طرح ها با پیشرفتی بین پنج تا 95 درصد در دست اجراست.
وی اضافه كرد: امسال یكهزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی این شركت مصوب شده كه تا كنون 45 درصد از این میزان تخصیص یافته است.
وی اشاره كرد: 90 درصد از اعتبارات تخصیص یافته به صورت اسناد خزانه است كه زمان سررسید آن 2 تا سه ساله است.
مرتضوی با اشاره به اینكه اجرای طرح های عمرانی با كمبود اعتبار روبه روست، اظهار داشت: امسال تامین یكهزار و 800 میلیارد ریال اعتبار پیشنهاد شده بود اما تنها یكهزار میلیارد ریال آن مصوب شده است.
وی اظهار داشت: سد گلمندره با حدود 65 درصد پیشرفت، سد گراتی با 10 درصد، بش قارداش 55 درصد و سد چندیر با 95 درصد پیشرفت همچون طرح های سدسازی در حال اجرا در استان است.
وی در باره تاثیر گرانی ها و افزایش قیمت ارز در اجرای طرح های عمرانی اظهار داشت: امسال هزینه های اجرای طرح ها به شدت بالا رفته و گاهی چند برابر شده است.
معاون طرح و توسعه شركت آب منطقه ای خراسان شمالی اضافه كرد: بخشنامه جدیدی كه دولت صادر كرده، بخشی از مشكلات پیمانكاران را حل و تعیین تكلیف كرده اما افزایش قیمت ها همچنان برای ما دغدغه است.
اكنون هفت سد با توان تنظیم 169.2 میلیون مترمكعب آب در خراسان شمالی در دست بهره برداری است.
7185/5132


1397/09/05
20:27:17
5.0 از 5
4545
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , شركت , قیمت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش