فرماندار كرمانشاه:

130 درصد تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی جذب شده است

130 درصد تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی جذب شده است به گزارش آنی بازار فرماندار كرمانشاه از پرداخت 70 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال روستایی اطلاع داد و اظهار داشت: تابحال 130 درصد تسهیلات جذب شده است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، فضل اله رنجبر روز یكشنبه در هجدهمین جلسه شورای اشتغال، جذب و پشتیبانی از سرمایه گذاری شهرستان كه در فرمانداری كرمانشاه برگزار شد، گفت: این میزان پرداخت تسهیلات برای 644 نفر فرصت شغلی به وجود آورده و 76 میلیارد تومان انعقاد قرارداد داشته ایم.
وی اضافه كرد: از همه دستگاه ها خصوصاً سازمان جهاد كشاورزی كه بالاترین سهم را در انعقاد قرارداد و پرداخت داشته اند قدردانی می نماییم.
فرماندار كرمانشاه افزود: اما این آمار بدان معنا نیست كه كار تمام شده باید برای طرح های بزرگ و طرح های دیگری كه زمینه اشتغال را فراهم می كنند آمادگی بیشتری داشته باشیم.
رنجبر یادآور شد، قسط سوم در حوزه اشتغال روستایی كه آزاد شد، پرونده های ما باید آماده تر از گذشته به كارتابل بانك ها نمایش شود.
فرماندار كرمانشاه یادآور شد، الان در حدود 357 میلیارد تومان در كارتابل بانك ها در این بخش وجود دارد و گویای این است كه شهرستان آمادگی كارهای اشتغال زایی را دارد.
رنجبر اضافه كرد: برای این میزان تسهیلات 801 پرونده تعریف شده كه باید به خوبی آماده شود و از طرف دیگر ارتباط خوبی با بانك ها برقرار شود.
رنجبر اضافه كرد: مراكزی كه كننده كار و خواستار اشتغال زایی خوب هستند باید مورد حمایت قرار گیرند.
وی معتقد می باشد، برای برگزاری جلسات اشتغال زایی باید از هر زمان و فرصت بهره برد و حتی اگر لازم باشد 80 درصد جلسات با محوریت اشتغال و كارآفرینی برگزار گردد.
شهرستان كرمانشاه بیشتر از 50 درصد از جمعیت استان را در خود جا داده است.
7460/8066


1397/09/18
13:15:51
5.0 از 5
4621
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش