رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس:

فارس از ظرفیت های خود در حوزه حمل و نقل بهره لازم نبرده است

فارس از ظرفیت های خود در حوزه حمل و نقل بهره لازم نبرده است آنی بازار: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس اظهار داشت: این استان در دهه های گذشته از ظرفیت های موجود برای توسعه حوزه حمل و نقل و زیرساخت های آن، بهره لازم را نبرده است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، ساسان تاجگردون، پنجشنبه در آیین گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری در شیراز اضافه كرد:
توسعه هر منطقه، استان یا كشور مولفه های متعددی در ارتباط با بخش های مختلف همچون منابع انسانی، ثروت، تولید علم، انرژی و مباحث دیگر دارد اما بی شك یكی از مهمترین مولفه های اساسی آن احداث زیرساخت ها همچون حمل و نقل ریلی، دریایی، هوایی و زمینی است.
وی بیان كرد: امیدواریم با عنایت به كوشش هایی كه ظرف سال های اخیر و در دولت تدبیر و امید در این استان شروع شده شاهد ارتقای شاخص ها در موارد یاد شده باشیم.
تاجگردون، با اشاره به عضویت چند نفر از نمایندگان این استان در كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: این عضویت و حضور در كنار ظرفیت سایر نمایندگان، یك فرصت بسیار مطلوب برای استان است تا برای رفع مشكلات و پاسخگویی به نیازها گام های اساسی برداشته شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس اظهار داشت: حمل و نقل یكی از مهمترین بخش هایی است كه در نظام بودجه سالانه كشور توجه ویژه ای به آن میگردد.
وی افزود: از شروع پیروزی انقلاب تابحال سرمایه گذاری های متعددی در حوزه حمل و نقل شكل گرفته اما مهمتر از آن حفظ و نگهداری این سرمایه هاست كه در این سال ها در شرایط و فصول مختلف سال، راهداران فعالانه در این عرصه حضور داشته اند.
بیست و ششم آذر بعنوان روز حمل و نقل، رانندگان و راهداری نامگذاری شده كه سرآغاز هفته ای به همین نام است كه تا دوم دی ماه ادامه دارد.
6122 /6118


1397/09/29
19:54:55
5.0 از 5
4777
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش