فرماندار:

جشنواره خدمت رسانی در بهاباد برگزار می گردد

جشنواره خدمت رسانی در بهاباد برگزار می گردد به گزارش آنی بازار فرماندار بهاباد اظهار داشت: با همكاری بسیجیان قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان یزد جشنواره خدمت رسانی در مناطق محروم این شهرستان برگزار می گردد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، روز یكشنبه جلسه ای با حضور مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی و مسئول كارگروه سلامت قرارگاه استان یزد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد و بخشدار آسفیچ برگزار گردید.
در این نشست در ارتباط با اجرای طرح های جدید قرارگاه در روستاهای بخش آسفیچ ازجمله وحدت آباد، ده جمال و كمكوئیه، تكمیل طرح های نیمه تمام و برگزاری جشنواره خدمت رسانی تصمیماتی اتخاذ شد.
محمدمهدی خانی زاده فرماندار بهاباد نسبت به اولویت طرح های مربوط به آب و مسائل فرهنگی تاكید كرد و مقرر شد طرح ها با هماهنگی فرمانداری اجرا شود.
بهسازی و محوطه سازی مدارس، همكاری در راه اندازی خانه عالم، مرمت و احیا قنات، استخر ذخیره آب و راه اندازی كانال های سیمانی در راه قنات ها و جوی های انتقال آب از برخی طرح های اجرا شده است.
یكی از وظایف قرارگاه پیشرفت و آبادانی در جهت تحقق فرمان رهبری در سازندگی، عمران، آبادانی، خدمات رسانی، محرومیت زدایی آن هم در مناطق دورافتاده و محروم برای برقراری امنیت پایدار مردم است.
این قرارگاه در سپاه الغدیر یزد تشكیل شد و بسیجیان امور اشتغال، پیشرفت، فرهنگ، سلامت و زیرساخت های موردنیاز را با استفاده از توانمندسازی، رشد و ارتقای ظرفیت های انسانی و طبیعی دنبال می كنند.
مركز شهرستان 20 هزارنفری بهاباد در فاصله 200 كیلومتری جنوب شرقی یزد قرار دارد.
9877/ 2047/


1397/10/16
14:00:26
5.0 از 5
4749
تگهای خبر: خدمات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش