قصابی گرانفروش یك فروشگاه بزرگ در همدان تعطیل شد

قصابی گرانفروش یك فروشگاه بزرگ در همدان تعطیل شد آنی بازار: مدیركل تعزیرات حكومتی همدان اظهار داشت: حكم تعطیلی یك ماهه غرفه عرضه گوشت یك فروشگاه بزرگ در همدان كه مبادرت به گرانفروشی می كرد، صادر شد.


علیرضا حسن پور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: به دنبال شكایت های مردمی به سبب رعایت نكردن قیمت مصوب عرضه گوشت قرمز گرم توسط متولیان یكی از فروشگاه های بزرگ همدان، گشت ویژه تعزیرات حكومتی در محل مورد نظر حضور یافت.
وی افزود: بررسی های صورت گرفته موید این بود كه واحد عرضه گوشت این فروشگاه مبادرت به گرانفروشی می كند.
مدیركل تعزیرات تعزیرات حكومتی همدان افزود: باتوجه به تكرار تخلف گرانفروشی و نصب نكردن نرخ نامه در محل، به سبب حكم شعبه پنجم تعزیرات حكومتی همدان غرفه قصابی این فروشگاه 6 میلیون و 960 هزار ریال جریمه نقدی شد.
حسن پور افزود: علاوه بر جریمه نقدی متولیان این فروشگاه، با رای تعزیرات حكومتی، این قصابی به مدت یك ماه تعطیل شد.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از راه تلفن 32523442 اداره كل، تلفن 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا تارنمای t135.ir اعلام كنند.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، هم اینك قیمت با كیفیت ترین گوشت گوسفندی شامل سردست بدون استخوان و چربی حداكثر هر كیلوگرم 750 هزار ریال در همدان تعیین شده است و در صورت قرار دادن چربی و استخوان، به تناسب قیمت كاسته می شود و این تركیب بر طبق درخواست مشتری تنظیم و عرضه میگردد.
7526/2090


1397/10/25
16:01:55
5.0 از 5
4907
تگهای خبر: سازمان , صنعت , فروش , فروشگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش