با سامانه مدیریت هوشمند ناوگان؛

ایرانسل در نمایشگاه لجستیك، زنجیره تأمین حضور یافت

ایرانسل در نمایشگاه لجستیك، زنجیره تأمین حضور یافت آنی بازار: ایرانسل با سامانه مدیریت هوشمند ناوگان در نمایشگاه لجستیك، زنجیره تأمین و صنایع وابسته حضور پیدا كرد.به گزارش آنی بازار به نقل از روابط عمومی ایرانسل، «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» راهكاری جامع و یكپارچه است كه در امتداد توسعه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیاء در حوزه حمل و نقل نمایش می شود. استفاده از این سامانه، مدیریت ناوگان حمل و نقل را بهینه، ایمن و كارآمد می كند.
از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، كاهش هزینه سوخت خودروهاست كه این امر در این سامانه با اطلاع از زمان سوخت گیری، ردیابی خودروها، انتخاب بهترین مسیر ممكن و دریافت آگهی هنگام خرابی قطعات خودرو امكان پذیر شده است. همچنین این سامانه تحلیلی از رفتار راننده باز نمایش می دهد و بطور لحظه ای وزن بار و حمل ایمن آنرا كنترل می كند.
از دیگر مزایای این سامانه كاهش هزینه تعمیر و نگهداری خودروها است. حس گرهای نصب شده روی هر خودرو، با ارسال اطلاعات به صورت مستمر و نظارت بر شرایط فنی خودرو، كمك می كنند تا با تشخیص به موقع معایب به وجود آمده از خسارت های احتمالی و هزینه های تعمیر و نگهداری جلوگیری شود.
نمایشگاه لجستیك، زنجیره تأمین و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران اجرا شد.

1397/11/23
12:58:17
5.0 از 5
4832
تگهای خبر: خدمات , خودرو
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش