با عضویت در طرح خرید آنلاین اقساطی بانك پاسارگاد

محصولات خویش را با تضمین بفروشید

محصولات خویش را با تضمین بفروشید به گزارش آنی بازار تولیدكنندگان بزرگ و فروشگاه های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه ی خرید آنلاین اقساطی بانك پاسارگاد می توانند تولیدات و محصولات خویش را با تضمین و بدون ریسك به فروش برسانند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر به نقل از بانك پاسارگاد، قاسم رضازاده رئیس اداره بازاریابی و برنامه ریزی عملیاتی بانك پاسارگاد با بیان این خبر اظهار داشت: در طرح «خرید آنلاین اقساطی بانك پاسارگاد»، فروشندگان بدون تحمل ریسك، نسبت به فروش اقساطی كالا و خدمات خود اقدام می كنند و از این طریق علاوه بر آنكه حجم فروش و سود آنها افزایش خواهد یافت، بعنوان عضو این طرح از جانب بانك معرفی خواهند شد.
وی افزود: بانك پاسارگاد به منظور ایجاد شرایط لازم برای تولیدكنندگان بزرگ جهت فروش آنلاین محصولات خود، امكان بهره مندی از یك فروشگاه آنلاین را در اختیار آنها قرار می دهد. مشتریان بانك پاسارگاد به اعتبار سپرده ای كه نزد بانك دارند، كالای مورد نظر خویش را از فروشندگان طرف همكاری خریداری نموده و بانك هم با همین پشتوانه كه بعنوان وثیقه مشتری تعریف شده است، پرداخت اقساط مشتریان را در موعدهای مقرر تضمین می نماید.
رئیس اداره بازاریابی و برنامه ریزی عملیاتی بانك پاسارگاد خاطرنشان كرد: ایجاد بستر لازم برای تولیدكنندگان و فروشگاه های آنلاین جهت عرضه اقساطی كالا برای جامعه بزرگ مشتریان بانك پاسارگاد، بدون ریسك و با تضمین بانك از خصوصیت های این طرح برای فروشندگان است.
رضازاده همینطور اظهار داشت: بانك پاسارگاد از فروشگاه های آنلاین معتبر و تولیدكنندگان بزرگ دعوت می كند با رفتن به شعبه های بانك پاسارگاد در سراسر كشور و یا تماس با مركز مشاوره و اطلاع رسانی بانك پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰، نسبت به كسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این طرح اقدام نمایند.

1398/04/25
15:01:08
5.0 از 5
4445
تگهای خبر: بازار , بازرگانی , بانك , تولید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش