معرفی بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی در كوتاهترین زمان در منزل

معرفی بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی در كوتاهترین زمان در منزل به گزارش آنی بازار امروزه كتاب زبان انگلیسی شامل مجموعه های بسیار متنوعی در بخش آموزشی می شود. كتاب زبان انگلیسی برای تقویت مهارت های اصلی، گرامر و تلفظ و لغات استفاده می شوند.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، كتاب های آموزش زبان انگلیسی امروزه با عنایت به سطح بندی یادگیری زبان انگلیسی، در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته عرضه می شوند. همینطور با عنایت به اینكه دو آزمون اصلی ارزیابی یادگیری زبان اصلی (تافل و آیلتس) در چهار مهارت خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری انجام می شود، كتاب های زبان انگلیسی در جهت تقویت این چهار مهارت اصلی نگاشته می شوند. در این مقاله با معرفی مختصر زبان انگلیسی، به مبحث یادگیری زبان انگلیسی، كتاب زبان انگلیسی و خرید آن می پردازیم.
زبان انگلیسی
امروزه زبان انگلیسی در ۵۳ كشور، سازمان ملل، اتحادیه اروپا و اتحادیه كشور های منافع المشترك، یك زبان رسمی تلقی می شود. همینطور از آنجایی كه این زبان یك زبان بین المللی است، امروزه در غالب و اغلب كشور های جهان به تدریس آن پرداخته می شود.
كتاب زبان انگلیسی
از آنجایی كه امروزه نمی توان نفوذ و قدرت زبان انگلیسی در عرصه های مختلفی علمی، سیاسی، اقتصادی و... را نادیده گرفت، امروزه غالب قشر فرهیخته، دانشجویان، مسافران، سیاستمداران، افراد اقتصاددان و... تلاش می كنند تا با آموختن زبان انگلیسی، بتوانند علاوه بر اینكه از علم روز بهره برند، بتوانند دامنه ارتباطی خود با جهان را گسترش دهند. به همین خاطر كتاب های زبان انگلیسی، نخستین لوازمی هستند كه ما باید برای آموختن زبان انگلیسی آنها را تهیه نماییم.
به طور كلی، از آن جایی كه آموزش زبان انگلیسی و آزمون آن برای ارزیابی میزان درك زبان، در چهار جنبه شنوایی، گفتاری، خواندن و نوشتن خلاصه می شود، كتاب های زبان انگلیسی در موضوعات و قالب های مختلفی عرضه می شوند كه همچون مبحث بندی آنها می توان اظهار داشت: كتاب های آموزش گرامر كتاب های آموزش مهارت شنوایی كتاب های آموزش مهارت گفتاری و شنوایی كتاب های آموزش مهارت نوشتاری و شنوایی كتاب های آموزش مهارت خواندن كتاب های یادگیری لغت كتاب های تمرین

خرید كتاب زبان انگلیسی
امروزه همچون بهترین مجموعه كتاب های زبان انگلیسی در بخش یادگیری، می توان به مجموعه های زیر اشاره نمود: مجموعه كتاب های Oxford Word Skills كه در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته عرضه شده اند و شامل ۵ كتاب می باشند. این كتاب ها برای یادگیری لغات مورد نیاز در مكالمه انگلیسی و در كنار تمارین و مثال ها می باشند. مجموعه English Grammar in Use كه در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط دانشگاه معتبر كمبریج عرضه شده است و منبع بسیار مناسبی برای یادگیری بخش گرامری زبان انگلیسی می باشد. مجموعه كتاب های Top Notch كه شامل ۶ كتاب می باشند. این مجموعه كه یكی از معروف ترین مجموعه های آموزش زبان می باشد، بر مبنای موضوعات بروز و كاربردی نگاشته شده است و برای مهارت های Writing، Listening، Grammar و Vocabulary مناسب می باشند.

خرید اینترنتی كتاب رمان انگلیسی
منابع فرعی همچون كتاب های رمان، مجلات، مسابقه ها و... همواره یكی از بهترین منابع آموزشی در كنار یادگیری و مطالعه كتاب های اصلی یادگیری زبان هستند كه همواره سفارش می شود تا برای عمیق تر شدن و گسترش دامنه لغت زبان انگلیسی، آنها را مطالعه كنید.
از جمله بهترین رمان های انگلیسی كه می توانند در یادگیری زبان انگلیسی موثر باشند می توان اظهار داشت: مجموعه هری پاتر مجموعه ارباب حلقه ها كتاب رمان انگیزشی becoming كتاب پرفروش No Friend But the Mountains

كتاب آمریكن انگلیش فایل
یكی دیگر از منابع زبان در كتاب زبان انگلیسی، دوره شش سطحی English File است كه برای بزرگسالان می باشد. این مجموعه از انتشارات آكسفورد است و مطابق سیستم آمریكایی می باشد. خصوصیت جالب این مجموعه به سطح بندی آن به سطوح ابتدایی، مقدماتی، قبل از متوسط، متوسط، متوسط + و بعد از متوسط اشاره نمود. این مجموعه برای دوره های آمادگی آیلتس در ایران تدریس می شود و جزو منابع بروز در تقویت مهارت گفتاری و مكالمه می باشد.

نكاتی در تهیه كتاب های زبان انگلیسی
در آخر می خواهیم نكاتی را در مورد خرید كتاب زبان انگلیسی بیان نماییم. تلاش كنید در خرید كتاب زبان انگلیسی، از كتبی كه بتواند بخش اعظمی از نیاز های شما را در یادگیری مهارت های زبان انگلیسی پوشش دهد، استفاده كنید. از كتب بروز استفاده كنید. آخرین نسخه كتاب زبان انگلیسی را جستجو كنید و منابع خویش را بروز نگه دارید. از كتاب های معتبر استفاده كنید. تلاش كنید از انتشارات معتبر كه اصول نگارش را رعایت كرده باشند استفاده نمایید. تلاش كنید از كتبی استفاده كنید كه لحن آموزشی انگیزشی دارد و همینطور از كتبی كه با استفاده از سی دی های آموزشی، تصاویر و بیان نكات در آن وجود دارد، استفاده كنید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/08/02
13:11:29
5.0 از 5
4336
تگهای خبر: آموزش , ارز , ارزیابی , اقتصاد
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش