ورود بیماری با واردات تخم مرغ

ورود بیماری با واردات تخم مرغ آنی بازار: رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از كاهش قیمت تخم مرغ توزیعی در میادین آگاهی داد و اظهار داشت احتمال ورود بیماری از طریق واردات تخم مرغ به كشور موجود می باشد.ناصر نبی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینكه قیمت تخم مرغ نسبت به ۱۰ روز قبل كاهش یافته است، اظهارداشت: حدود ۶۰۰ تومان قیمت تخم مرغ طی این مدت كاهش یافته است.
وی ادامه داد: هم اكنون میانگین قیمت هركیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری ۴۹۰۰ تومان است.
رییس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباره دلیل این مساله گفت: توزیع تخم مرغ توسط مرغداران در میادین میوه و تره بار از جمله دلایل این امر است.
نبی پور با اشاره به اینكه پیش از این تخم مرغ در میادین شانه ای ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان توزیع می شد، افزود: از روز گذشته بنا شده هر شانه از این محصول با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان توزیع شود.
وی درباره آخرین وضعیت صادرات نیز افزود: عملا صادرات همچنان صفر است.
نبی پور در واكنش به مباحث مطرح شده مبنی بر آزاد شدن واردات تخم مرغ تصریح كرد: واقعیت این است كه كشور ما بر مبنای واردات بنا شده نه تولید؛ از هر كشوری كه تخم مرغ وارد كنند قیمت آن از چیزی كه الان در داخل داریم هم گران تر می شود.
وی با بیان اینكه ممكن است بیماری و آلودگی از این طریق وارد كشور شود، گفت: مسئولان به جای این كارها قیمت نهاده ها را كاهش دهند كه قیمت تمام شده تولید پایین بیاید.
 

1396/05/23
23:15:19
5.0 از 5
6022
تگهای خبر: واردات , مواد غذایی
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش