رییس كل سازمان امور مالیاتی:

فرایندهای نظام مالیاتی كشور هوشمند می شود

فرایندهای نظام مالیاتی كشور هوشمند می شود به گزارش آنی بازار رئیس كل سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: تلاش می شود كل فرایندهای نظام مالیاتی كشور هوشمند شده و همه فروشگاه های كوچك و بزرگ به سامانه امور مالیاتی وصل شوند.


«امید علی پارسا» روز دوشنبه در مراسم رونمایی از سفته الکترونیک و تسهیلات و اعتبارات دیجیتال در محل وزارت امور اقتصاد و دارایی اضافه کرد: تلاش براین است تا همه فعالیت ها در سازمان امور مالیاتی کشور هوشمند سازی شوند تا بدین سان تسهیل امور به سادگی صورت گیرد.
وی افزود: امروز برای نقل و انتقال املاک دیگر نیازی به رفتن به مراکز مالیاتی نیست و متقاضیان در محل دفتر اسناد، مالیات لازم را پرداخت می کنند که این همچون اقدام های صورت گرفته در جهت هوشمند سازی است.
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: بحث هوشمند سازی نظام مالیاتی کشور طراحی شده است و براین اساس همه فروشگاه های کوچک و بزرگ به سامانه مالیاتی وصل خواهند شد و بدین سان به هنگام هر خرید مالیات لازم دریافت شده و دیگر نیازی به اقدام های بعدی نخواهد بود.
پارسا افزود: وصل شدن فروشگاه هابه سامانه مالیاتی باعث خواهد شد بحث چانه زنی برای دریافت مالیات و تشخیص علی الراس از بین برود.
وی ابراز امیدواری کرد مرحله پیاده سازی حذف مالیات علی الراس از سال جاری کلید خورده و تا قبل از آخر این دولت وارد مرحله اجرایی شده و بدین سان جهش بزرگی در بحث مالیات ستانی ایجاد شود.
رییس کل سازمان امور مالیاتی از کوشش برای پیاده سازی فرآیند مالیات هوشمند بر مبنای اطلاعات فردی و حقوقی خبرداد.
مراسم رونمایی از سفته الکترونیک و سامانه تسهیلات و اعتبارات دیجیتال عصر امروز با حضور فرهاددژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی در محل این وزارتخانه برگزارشد.

منبع:

1399/05/07
15:26:20
5.0 از 5
2372
تگهای خبر: اقتصاد , تسهیلات , چك , خرید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش