كاهش ۱۳ هزار واحدی شاخص بورس

كاهش ۱۳ هزار واحدی شاخص بورس به گزارش آنی بازار شاخص كل بورس در آخرین روز كاری خود در هفته جاری، ۱۳ هزار واحد كاهش پیدا كرد. ایندرحالی است كه این شاخص در ساعات میانی تا مرز یك میلیون و ۵۴۶ واحد هم كاهش یافته بود اما در ساعات پایانی به مرز یك میلیون و ۵۵۶ واحد رسید.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۱۳ هزار و ۶۸۴ واحد کاهش، رقم یک میلیون و ۵۵۶ واحد را ثبت نمود. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۵۲۷۰ واحد کاهش پیدا کرد و به رقم ۴۲۶ هزار و ۹۸۰ واحد رسید.
معامله گران این بازار یک میلیون معامله به ارزش ۱۰۶ هزار و ۴۹۷ میلیارد ریال انجام دادند.
معدنی و صنعتی گل گهر و پتروشیمی پارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان، مخابرات ایران، کشتیرانی ایران، گروه مپنا و شرکت ارتباطات سیار ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی را روی بازار بورس گذاشتند.
شاخص کل فرابورس هم با ۱۷۷ واحد کاهش به رقم ۱۶ هزار و ۴۸۹ واحد رسید.
معامله گران این بازار ۷۳۹ هزار معامله انجام دادند که ۳۰ هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال ارزش داشت.
هلدینگ صنایع معدنی خاورماینه، پتروشیمی تندگویان، سهامی ذوب آهن اصفهان و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.




منبع:

1399/06/19
23:34:55
5.0 از 5
1845
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش