۲۴ شهریور ۱۳۹۹؛

ادامه افزایش قیمت ارز در بازار

ادامه افزایش قیمت ارز در بازار به گزارش آنی بازار بهای دلار و یورو امروز (دوشنبه) در صرافیهای بانكی با افزایش ۲۹۰ تومانی و در بازار غیر رسمی با افزایش قیمت حدود ۵۰۰ تومانی همراه شد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، عبور نرخ دلار در بازار آزاد از مرز ۲۷ هزار تومان مهمترین خبر امروز (۲۴ شهریور) بازار ارز بود. این افزایش افسار گسیخته قیمت ارز در بازار غیررسمی در حالی رخ می دهد که قیمت دلار در صرافیهای بانکی در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز با افزایش ۲۹۰ تومانی نسبت به روز گذشته مواجه بود و به بهای ۲۳ هزار و ۴۹۰ تومان برای خرید و ۲۳ هزار و ۵۹۰ تومان برای فروش ارائه شد.
همچنین تابلوی صرافیهای بانکی برای خرید و فروش یورو هم شاهد افزایش قیمت ۲۹۰ تومانی بود. این صرافی ها هر یورو را با بهای ۲۷ هزار و ۶۹۰ تومان خریداری و ۲۷ هزار و ۷۹۰ تومان به فروش می رسانند.
اما مشاهدات بازار غیر رسمی ارز از افزایش حدود ۵۰۰ تومانی بهای دلار نسبت به روز گذشته در همین ساعات حکایت دارد. این بازار در حالیکه در آخرین ساعات شب گذشته شاهد معامله دلار در محدوده قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان بود، بامداد امروز با قیمت ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان معاملات خویش را شروع کرد و طی روندی صعودی، در لحظه تنظیم خبر قیمت دلار از مرز ۲۷ هزار تومان هم گذر کرده است.
این در حالی است که در سامانه سنا روز کاری گذشته (۲۳ شهریور)، فروش هر یورو تغییر قابل توجهی نداشت و به مبلغ میانگین ۲۷ هزار و ۳۸۲ تومان به فروش رفت و برای فروش دلار هم با ثبت افزایش حدود ۴۰۰ تومانی رقم میانگین ۲۲ هزار و ۳۷۹ تومان به ثبت رسید.
اما سامانه نیما طی روز معاملاتی گذشته شاهد رفتاری متفاوت بود. فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۶ هزار و ۴۶۶ تومان انجام شده که حاکی از افزایش یک هزار و ۴۰۰ تومانی است. با این وجود فروش حواله دلار در روز معاملاتی گذشته با میانگین قیمت ۲۱ هزار و ۶۶ تومان انجام شد که نشان دهنده عدم تغییر قیمت دلار نیمایی در روز معاملاتی گذشته است.


1399/06/25
13:14:15
5.0 از 5
1448
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش