۱۵ مهر ۱۳۹۹؛

ورود دلار به كانال ۲۹ هزار تومانی

ورود دلار به كانال ۲۹ هزار تومانی آنی بازار: صرافی های بانكی در ضمن معاملات امروز (سه شنبه) شاهد افزایش 700 تومانی بهای دلار و ورود آن به كانال 29 هزار تومانی بودند.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، بازار ارز امروز (پانزدهم مهر) با ثبات قیمت در بازار غیررسمی مواجه بود، اما در صرافی های بانکی امروز روند افزایش قیمت دلار و یورو ادامه داشت.
بر این اساس، صرافی های بانکی در ابتدای روز قیمت فروش دلار را ۳۰۰ تومان گران تر از آخرین قیمت روز گذشته، قیمت گذاری کردند. اما بعد از شروع معاملات همچنان این قیمت افزایش یافت و در ساعت ۱۵ دلار به دنبال افزایش قیمت ۷۰۰ تومانی در این صرافی ها به بهای ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان برای فروش و به قیمت ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان برای خرید در حال معامله است. این ارقام ۱۰۰۰ تومان گران تر از قیمت روز گذشته دلار در این ساعت است.
همچنین تابلوی صرافی های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز از شروع معاملات امروز تا این لحظه با افزایش ۷۰۰ تومانی همراه بود. این صرافی ها حالا هر یورو را به بهای ۳۳ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری و با قیمت ۳۳ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش می رسانند. این ارقام ۸۰۰ تومان از قیمت روز گذشته یورو در این ساعت گران تر است.
مشاهدات بازار غیررسمی ارز هم حاکی از تثبیت قیمت دلار در کانال ۲۹ هزار تومان است. در معاملات روز گذشته این بازار قیمت دلار باردیگر به کانال ۲۹ هزار تومانی صعود کرده بود، در ساعات پایانی شب این قیمت به محدوده ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان صعود کرد. در ادامه این میل صعودی امروز هم در بازار آزاد کار خودرا با افزایشی ۲۰۰ تومانی نسبت به شب گذشته آغاز کرد، اما بعد از پیشروی معاملات، بازار با کاهش حجم معاملات مواجه گردید و در این لحظات دلار با کاهش اندک در محدوده قیمتی ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان خرید و فروش می شود.
علاوه بر این در سامانه سنا در روز کاری گذشته (چهاردهم مهر)، یورو به مبلغ میانگین ۳۲ هزار و ۸۵ تومان به فروش رسید. حواله دلار نیز روز گذشته با میانگین قیمت ۲۷ هزار و ۲۶۱ تومان بفروش رسید.
همچنین در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته، قیمت فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۸ هزار و ۸۴ تومان ثبت گردید. اما برای فروش حواله دلار قیمتی ثبت نشد. البته حواله دلار روز گذشته با میانگین قیمت ۲۴ هزار و ۳۶۵ تومان در این سامانه خریداری شد.منبع:

1399/07/16
14:28:52
5.0 از 5
1608
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش