خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت

خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت البرز  مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز اظهار داشت: جزئیات طرح تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تصویب گردید.اکبر حیدری روز سه شنبه ۲۳ دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان طی چند ماه گذشته توسط کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و جزئیات آن به تصویب رسید.

به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت، اضافه کرد: با توجه به این که تخصیص سهام عدالت به جاماندگان برای دولت بار مالی دارد و دولت نیز مدعی بود که منابع کافی مالی برای این کار ندارد، طی نشستی در مجلس شورای اسلامی، نحوه تامین منابع مالی اجرای طرح نیز مشخص شد.

این مسئول اشاره کرد: بعد از تصویب طرح فوق در کمیسیون تلفیق برای اجرا به دولت ارسال خواهد شد؛ اولویت تخصیص سهام عدالت به روستانشینان، عشایر و اقشار کم درآمد است.

حیدری اشاره کرد: این افراد باتوجه به بررسی هایی که دولت در حوزه تخصیص طرح های معیشتی داشته شناسایی شده اند البته دو میلیون نفری که با داشتن کاغذ ثبت نام دوره قبلی از سهام عدالت جامانده اند نیز سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

وی ضمن ابراز امیدواری برای تخصیص سهام عدالت به شش دهک پایین جامعه که جامانده اند، اشاره کرد: امیدواریم این سهام به همه جامعه هدف برسد.

سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در ادامه ضمن تشریح دو روش مستقیم و غیرمستقیم سر راه مردم بود، اظهار نمود: پیگیر این هستیم که مردم با روشی که سالهای گذشته سود دریافت کرده اند سود دریافت کنند؛ به هیچ وجه نیاز نیست که مردم برای دریافت سود به در سامانه جدیدی ثبت نام کنند.

وی درباب پرداخت سود سهام عدالت هم اظهار داشت: احتمال زیاد فروردین سال ۱۴۰۰ سود سهام عدالت به حساب شهروندان واریز خواهد شد.
1399/10/23
23:18:25
0.0 از 5
954
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش