عنابستانی:

تا سرمایه مردم بیشتر در بورس آب نرفته فكری كنید

تا سرمایه مردم بیشتر در بورس آب نرفته فكری كنید یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بازار بورس خواهان اقدام فوری برای پیشگیری از ضرر و زیان بیشتر مردم شد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، علی اصغر عنابستانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد، بیان نمود: باتوجه به وضعیت بازار بورس تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس آوردند، بیشتر آب نرفته فکری عاجل کنید. تخلف بعضی از افراد و دخالت های نابجا در بورس وضعیت آنرا به این روز درآورده است. امروز زمان آزمون مجلس است. مردم از ما می پرسند که مجلس چه می کند؟ اگر وزیر اقتصاد نمی تواند یا نمی خواهد کاری کند مجلس باید ورود کرده و از ابزار قانونی خود استفاده نماید.
ایشان در ادامه در تذکری به وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: همچنان مشکل کمبود روغن خوراکی، کود و نهاده های دامی و کشاورزی حل نشده و مردم با مشکل مواجهند. اقدامی عاجل در این عرصه انجام دهید.
نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکری به وزیر کشور، خاطرنشان کرد: شما مسئول تأمین امنیت کشور هستید. ناامنی در سبزوار بیداد می کند. ۵ ماه است که ما فرماندار نداریم.
منبع:

1399/11/01
22:45:43
0.0 از 5
808
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , بازار , بورس
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش