سفارش رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس به مردم درباره بازار بورس

سفارش رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس به مردم درباره بازار بورس رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه مردم به بورس دراز مدت باشد، اظهار داشت: مردم آرامش خویش را حفظ کنند، شرایط بازار سرمایه در بلندمدت به نفع کشور و مردم خواهد بود.


محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به وضعیت فعلی بازار بورس اظهار داشت: نگاه مردم به بورس بلندمدت باشد، وضعیت بازار سرمایه علیرغم تمامی اشکالاتی که در طول ایام اخیر همچون عدم مدیریت صحیح، باز هم قابل بازگشت است. مردم در شرکتهای بزرگ با PV کم سرمایه گذاری کنند و پرتفوی سرمایه گذاری به جای تک سهم تشکیل دهند.
وی افزود: عملکرد بازار سرمایه در شرایط جنگ، قبل و پس از تحریم نشان داده که به صورت متوسط نرخ بلندمدت آن ۲.۵ تا ۳ برابر نرخ بازه بدون ریسک است بنابراین مردم در شرایط فعلی آرامش خویش را حفظ کنند و بدانند شرایط بازار سرمایه در بلندمدت حتما به نفع کشور و مردم خواهد بود.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جلسات این کمیسیون جهت بررسی وضعیت بازار بورس خاطرنشان کرد: در جلسات برگزار شده محورهای در ارتباط با بخش های نظارتی بر بورس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. معتقدیم بخشی از شرایط فعلی بازار بورس به علت عدم نظارت و مدیریت های ضعیف بوده که باید اصلاح گردد و اقدامات لازم در اینباره صورت گیرد. دولت باید برای جبران بخشی از اشکالاتی که در عرضه هایی همچون دارا دوم و پالایشی ها داشته، ورود کند.1399/11/04
22:38:05
0.0 از 5
946
تگهای خبر: آرامش , اقتصاد , بازار , بورس
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش