وضعیت چك های برگشتی در بازار پوشاك

وضعیت چك های برگشتی در بازار پوشاك به گزارش آنی بازار، به نقل از نسیم آنلاین مصطفی جباری اظهار داشت: تا جایی كه بتوانیم قیمت ها را پایین خواهیم آورد تا مشتری جذب گردد هرچند كه توان خرید مردم پایین آمده است.


مصطفی جباری، تولیدكننده پوشاك بیان داشت: وضعیت بازار بسیار نامناسب است و هر روز بدتر از روز گذشته میشود در حقیقت ركود موجب شده كه خرید و فروشی صورت نگیرد.
 
وی با بیان این مطلب كه فروش به نسبت سال گذشته 40 درصد كاهش داشته است، افزود: وقتی فروش كاهش یابد تولید نیز بالتبع آن كم تر خواهد شد با این حال ما تمام سعی خود را می كنیم كه تولیدی را سرپا نگه داریم اما در این میان مجبور به تعدیل تعدادی از نیروها شده ایم.
 
وی تأكید كرد: بسیاری از افراد واسطه از جمله راننده، توزیع كننده و اتوكش‌ها هم كه به واسطه تولید ما كار می كردند به دلیل كاهش تولید كارشان بسیار كمتر شده است.
 
این تولیدكننده گفت: تا جایی كه بتوانیم قیمت ها را پایین می آوریم تا مشتری جذب شود اما بازهم خیلی تفاوتی نمی كند زیرا مردم پولی در دست نداشته و توان خریدشان پایین آمده است.
 
جباری خاطرنشان كرد: تولیدكننده های زیادی هستند كه تعطیل كرده اند و به دنبال كار به تولیدی‌هایی كه سرپا هستند مراجعه می كنند اما وضعیت آن هایی هم كه كار می كنند نامناسب تر از این است كه بتوانند نیرویی جدید بگیرند.
 
وی اضافه كرد: در پاساژ محل كار ما تعداد زیادی از مغازه ها تعطیل كرده و مغازه را هم از جنس تخلیه كرده اند، موضوع دیگری كه باعث مشكلات زیادی می شود افزایش چك های برگشتی است.
 
این تولیدكننده گفت: به جرأت و بدون اغراق می گویم كه چك های برگشتی 10 برابر شده و این در حالی است كه گاهی چك افرادی برگشت می خورد كه بسیار مورد اطمینان هستند و تنها به خاطر شرایط بد بازار توان وصول چك های خود را ندارند.
1396/04/16
16:10:47
5.0 از 5
6079
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش