رویترز:

تاثیر بازار خودروی ایران بر پژو

تاثیر بازار خودروی ایران بر پژو به گزارش آنی بازار، به نقل از فارس در حالی كه میزان فروش خودرو پژو در چین و اروپا به شدت كاهش یافته اما به لطف از سرگیری خریدهای ایران آمار فروش این خودرو رشد 2.3 درصد پیدا كرده است.


میزان فروش خودروی گروه پژو در نیمه نخست امسال به لطف بازار بسیار خوب در ایران، 2.3 درصد افزایش یافت. این در حالی است كه میزان فروش این نوع خودرو در بازارهای چین و اروپا به شدت كاهش داشته است.
بر اساس این گزارش سازندگان پژوی سیتروئن و DS امروز اعلام كردند كه ركورد فروش 1.58 میلیون خودرو را در فاصله ماه‌های ژانویه تا ژوئن به ثبت رسانده‌اند كه بالاتر از رقم مشابه سال گذشته یعنی 1.54 میلیون خودرو است.
با این وجود روند كاهشی خرید چینی‌ها ادامه داشته و خرید مردم این كشور با افت 45 درصدی در این فاصله زمانی به  152 هزاز و 380 خودرو رسیده است.
بر اساس گزارش رویترز در اروپا میزان فروش این خودرو  1.9 درصد كاهش داشته و به میزان 1.04 میلیون خودرو رسیده است كه بیشترین میزان كاهش در خودروی پژوی DS باكاهش 45 درصد بوده است.
رویترز می‌نویسد اما در دیگر سو، ایران یك بازار بسیار مهم در نیمه اول امسال بوده، و با از سر گیری خریدهای در سطح بالا به پژو كمك كرد كه فروش در این كشور سه برابر خاورمیانه و آفریقا شود.
1396/04/23
00:59:23
5.0 از 5
5866
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش