وزیر كشور: اموال قاچاقچیان با سرعت شناسایی و توقیف شود

وزیر كشور: اموال قاچاقچیان با سرعت شناسایی و توقیف شود آنی بازار: تهران- وزیر كشور اظهار داشت: اموال قاچاقچیان باید با سرعت شناسایی و توقیف شود و به تعبیری باید كمر قاچاقچیان را از این طریق بشكنیم.


به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه مشترك شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و بررسی صدمه های اجتماعی استان یزد تصریح كرد: قضات و نیروهای انتظامی و امنیتی باید با شدت با باندها و گروه های قاچاقچیان برخورد كنند.
وزیر كشور ضمن تاكید بر برخورد جدی دستگاه های انتظامی، امنیتی و قضایی با مواد مخدر تصریح كرد: برای موفقیت در مبارزه با مواد مخدر باید بتوانیم ضربه سنگین اقتصادی با شناسایی اموال قاچاقچیان و مصادره آنها بزنیم.
معاون اداری، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور هم در این جلسه ضمن عرضه گزارش از عملكرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد اظهارداشت: بر مبنای آخرین گزارش عرضه شده در 4 ماهه نخست امسال حدود 15 تن انواع مواد مخدر در سطح استان یزد كشف شده است.
«سید نجیب حسینی» با اشاره به تصویب مصوبات پیشنهادی اضافه كرد: تجهیز حدود 30 خانه ورزش روستایی با همكاری ستاد و سایر نهادهای مرتبط انجام خواهد گرفت، همینطور به منظور پشتیبانی از صیانت و اشتغال بهبودیافتگان به ازای هر نفر 150 میلیون ریال تسهیلات اشتغال و 50 درصد سهم بیمه كارفرما توسط ستاد پرداخت خواهد شد.
وی از افزایش ظرفیت مركز تبصره 2 ماده 16 برای درمان زنان معتاد متجاهر با اعتباری افزون بر 900 میلیون ریال اطلاع داد و اظهار داشت: برگزاری كارگاه های پیشگیری اولیه از اعتیاد در دستور كار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفته است.

**موافقت با عضویت مدیران كل اجتماعی استانها در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
معاون امور اجتماعی وزیر كشور و رئیس سازمان امور اجتماعی كشور هم در ادامه این جلسه در سخنان برگزاری كلاس های قبل از ازدواج در استان یزد را اقدامی مبتكرانه و در جهت تحكیم خانواده برشمرد و تصریح كرد: در این ستاد حدود 16 ساعت آموزش های قبل از ازدواج درنظر گرفته شده كه اقدام بسیار خوبی است.
«تقی رستم وندی» همینطور از پیشنهادی برای تولید 5 دفتر تسهیل گری در بعضی از شهرستان های استان یزد اطلاع داد و خاطرنشان كرد: كمك به خانه سمن ها در شهر یزد و تقویت و پشتیبانی از آموزش های قبل از ازدواج و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در جهت تولید و تقویت نشاط در دستور كار این سازمان برای استان یزد قرار دارد.
رحمانی فضلی وزیر كشور و دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور همینطور در این جلسه هم با پیشنهاد رئیس سازمان امور اجتماعی به منظور عضویت مدیران كل اجتماعی استانداری ها در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانی موافقت نمود.
سیام**3070**1055


1397/05/19
22:40:53
5.0 از 5
5004
تگهای خبر: ارز , تولید , سازمان , قاچاق
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش