گردنه اسدآباد تعریض می گردد

گردنه اسدآباد تعریض می گردد آنی بازار: همدان- رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای اسدآباد اظهار داشت: مسیر رفت و برگشت گردنه حادثه خیز این شهرستان تعریض و جداسازی می گردد.


به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ساسان رستمی اضافه كرد: قرارداد عملیات تعریض و جداسازی مسیر رفت و برگشت گردنه اسدآباد با پیمانكار بسته شده و پیمانكار موردنظر با 86 میلیارد ریال قراردادی این طرح را شروع كرده است.
وی با اشاره به طول 15 كیلومتری گردنه اسدآباد اضافه كرد: در مرحله اول قرارداد طول تعریض و جداسازی مسیر رفت و برگشت 9 كیلومتر و 200 متر بوده كه با اتمام قرارداد اول مرحله دوم قرارداد منعقد می گردد.
رستمی با اشاره به اینكه این طرح مربوط به راه و شهرسازی بوده و مقرر است توسط ماده 48 به راهداری محول شود افزود: بیشترین تصادفات در گردنه اسدآباد بعنوان یكی از نقاط حادثه خیز واژگونی خودرو، انحراف به چپ و تصادفات رخ به رخ بوده كه اجرای این طرح نسبت به كاهش این سوانح از نقش موثری برخوردار خواهد بود.
این مسئول تصریح كرد: نقاط حادثه خیز راه های شهرستان شناسایی شده و برای مرتفع شدن مشكلات این نقاط وزارتخانه دارای برنامه های بلندمدت مختلفی است كه نیازمند اعتبار و تخصیص اعتبارات به موقع است.
رستمی در ادامه تصریح كرد: تابحال از طریق اسدآباد به داشبلاغ به طول 26 كیلومتر، تعریض پنج كیلومتر انجام شده و 21 كیلومتر مسیر باقیمانده كه هر ساله با تخصیص اعتبارات ملی بخشی از تعریض مسیر انجام می گردد.
وی با اشاره به برخی نقاط حادثه خیز این شهرستان اظهار داشت: امسال نصب روشنایی سه راهی آجین انجام شد و سه راهی آجین به سمت كنگاور شامل سه راهی گاوگدار، سه راهی بیتروان و سه راهی نصرت آباد با پیشرفت فیزیكی 80 درصد در دست تعریض است.
نصب سرعت گیر در داخل روستای یوسف آباد، نصب پل عابرپیاده و حفاظ جاده در داخل روستای پل شكسته، احداث زیرگذر بادخوره و نصب حفاظ جاده در راه اسدآباد به جنت آباد همچون اقداماتی است كه در جهت كاهش تصادفات مسیر راه های شهرستان توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای انجام شده است.
2087/9896


1397/07/10
13:35:56
5.0 از 5
5211
تگهای خبر: خودرو
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش