در گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت شعب شمال تهران تاكید شد:

استفاده از همه ظرفیت ها جهت چرخش ثروت مردم برای تولید واشتغالزایی

استفاده از همه ظرفیت ها جهت چرخش ثروت مردم برای تولید واشتغالزایی آنی بازار: ​گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت شعب شمال تهران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران امور و رؤسای ادارات مركزی و ستادی همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، برگزار گردید.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، دكتر حجت الله صیدی در این مراسم با اشاره به ضرورت ترویج روحیه ایثارگری امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: یكی از جلوه های ایثار همین است كه در كار حرفه ای خود با تمام وجود تلاش نماییم و از آنجایی كه تلاش های كاركنان بانك در بین مردم مورد دقت نظر قرار گرفته و ثبت و ضبط می شود، خدمت رسانی و تكریم مشتری توسط كاركنان و رؤسای شعب بانك صادرات ایران همواره مورد تاكید است.
وی با برشمردن مزیت های رقابتی شعب مناطق شمالی تهران، بازاریابی را محور اصلی فعالیت آنها عنوان نمود و اظهار داشت: خصوصیت و بافت جمعیتی مناطق شمال تهران ایجاب می كند كه مقوله بازاریابی برای عرضه بهترین خدمات به مشتریان منطقه با جدیت بیشتری دنبال شود.
مدیرعامل بانك صادرات ایران تصریح كرد: فرصت های مناسبی برای به گردش درآوردن ثروت مردم این منطقه در مسیر تولید و اشتغالزایی فراهم است، كه باید با تعامل مناسب از این فرصت ها استفاده نماییم.
در این مراسم رضا صدیق، عضو هیأت مدیره بانك صادرات ایران هم ضمن برشمردن ظرفیت ها و استعدادهای موجود در منطقه، تصریح كرد: وجود بازارهای بكر برای حضور قدرتمند بانك صادرات ایران برای خدمت رسانی از خصوصیت های مهم این منطقه است.
وی همینطور بر استفاده از فرصت های موجود برای بازاریابی گسترده تر در سطوح اقتصادی منطقه تاكید كرد.
در ابتدای این مراسم اكبر بهزادیان فر، مدیر شعب شمال تهران هم ضمن ابراز خرسندی از برپایی این گردهمایی، به رشد ۴۵ درصدی منابع جاری قرض الحسنه و رشد بیش از ۱۸ درصدی حساب های پس انداز قرض الحسنه سال قبل این مدیریت اشاره نمود و اظهار داشت: این مدیریت در دو ماه ابتدای سال جاری هم با رشد قابل توجه منابع، رتبه اول شبكه را دارا بوده است.
در این مراسم همینطور رضا قاسمی به نمایندگی از جانب رؤسای شعب و زهره طاهری به نمایندگی از تحویلداران پیشنهادات مختلفی را در جهت عملكرد بهینه شعب عرضه دادند كه مورد توجه قرار گرفت و در پایان، به قید قرعه از ۳۰ نفر از كاركنان مدیریت شمال تهران تقدیر گردید.
ساعاتی پیش از برگزاری این گردهمایی هم مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران امور شعب بانك صادرات ایران در بازدید از شعبه قیطریه و بررسی منابع و مصارف این شعبه، بر گسترش دامنه خدمات رسانی به مشتریان تاكید كردند.
ایام رحمت و مغفرت ماه مبارك رمضان بهترین فرصت خدمت رسانی است
​كاركنان بانك صادرات ایران در مدیریت منطقه غرب تهران روز سه شنبه در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو گردهم آمدند تا آخرین برنامه های ابلاغی سال ۹۷ را در كنار مدیران ارشد این بانك به بحث و تبادل نظر بگذارند.
طبق اعلام روابط عمومی بانك صادرات ایران، دكتر حجت الله صیدی در گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت غرب تهران این بانك رفع دغدغه مشتریان بانك را در شرایط كنونی، مهمترین اولویت كاری بانك دانست و اظهار داشت: باید تلاش نماییم تا به اهداف سال ۹۷ بانك دست یابیم و بانك را به جایگاه اصلی خود برسانیم چون كه كار كردن در این بانك مایه فخر و مباهات است و باید برای جبران برخی كاستی ها بیشتر كار نماییم.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری به موقع مجمع بانك در تیر ماه ۹۷ اظهار داشت: تنها با عدد و رقم مناسب می باشد كه می توان به برگزاری یك مجمع موفق امیدوار بود و باید كوشش نماییم تا به جامعه، سهامداران و بیش از ۴۷ میلیون مشتری بانك پیام های مثبتی بدهیم كه خوشبختانه روند فعلی، همه مدیران و كاركنان بانك را به تحقق این امر دلگرم تر كرده است.
دكترصیدی در این جمع با ذكر احادیث و ابیاتی در مورد اهمیت ماه مبارك رمضان و روزه داری، حدیثی از امیرالمومنین(ع) و بیتی از اشعار صائب تبریزی را خاطرنشان كرد و اظهار داشت: باید از پس روز های رحمت و رسیدن به ایام مغفرت در میانه های این ماه مبارك بهترین درس های زندگی را آموخت و از آن در جهت ارتقای بانك صادرات ایران و خدمت رسانی مشتریان بیشترین بهره ها را برد.
در این مراسم همچنین، رضا صدیق عضو هیات مدیره این بانك هم با عرضه چكیده ای از آمارهای مالی مدیریت شعب غرب تهران اظهار داشت: خوشبختانه در سال ۹۶ این مدیریت عملكرد خوبی داشته و در اغلب شاخص ها برتر بوده است. وی اضافه كرد: آمارها نشان می دهد، شاخص هایمالی این مدیریت نسبت به كل شبكه بانك، شرایط مطلوبتری داشته است كه انتظار می رود در سال ۹۷ هم این روند سرعت بهتری به خود بگیرد.
عضو هیات مدیره بانك صادرات ایران اهداف بزرگتری را برای بهبود نسبت های مالی این منطقه بیان كرد و به كاركنان و مدیران سفارش كرد تا برای حصول به آنها نهایت تلاش خویش را در امر بازاریابی به كار بگیرند.
در ابتدای این مراسم هم كاووس اسدی مدیر شعب منطقه غرب تهران، با بیان اعداد و ارقامی از رشد نسبت های مالی شعب منطقه به رتبه اول در شبكه بانك صادرات ایران در سال های اخیر اشاره و اهداف مورد نظر برای سال آتی را اعلام نمود.
در این مراسم همینطور معصومه قرهی، به نمایندگی از روسای شعب منطقه غرب تهران و محمدرضا رحمانی به نمایندگی از بانكداران این منطقه، به بیان نقطه نظرات و موانع موجود پرداختند كه با استقبال و عرضه رهنمودهایی از جانب مدیرعامل بانك روبرو شد.
گفتنی است، پیش از برگزاری این مراسم، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مقامات ارشد بانك، ضمن بازدید از شعبه اشرفی اصفهانی طی نشستی در محل مدیریت شعب منطقه غرب تهران، آخرین راهكارها برای پیشبرد اهداف مورد نظر در استفاده از ظرفیت های اقتصادی كلان منطقه را مورد بررسی و دقت نظر قرار دادند.

1397/03/13
17:46:15
5.0 از 5
5138
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , صادرات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش