بانك پاسارگاد سپرده های مردمی را در مسیر اشتغال و تولید هدایت كرد

بانك پاسارگاد سپرده های مردمی را در مسیر اشتغال و تولید هدایت كرد آنی بازار: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود بانك پاسارگاد توانسته سپرده های مردمی را در مسیری هدایت كند كه باعث اشتغال و تولید شود.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر و به نقل از بانك پاسارگاد، بامداد روز یكشنبه ۲۰ خردادماه ۱۳۹۷ دكتر كرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو به همراه دكتر پورمند مدیر عامل هلدینگ میدكو از مجتمع فولادسازی بردسیر و واحد احیای مستقیم بردسیر بازدید به عمل آوردند.
كرباسیان در جمع مدیران و دست اندركاران این مجتمع با اشاره به این كه تمامی سرمایه گذاری صورت گرفته در احداث این پروژه كاملا خصوصی است، اظهار داشت: میدكو از كمترین امتیاز دولتی جهت راه اندازی پروژه های خود بهره برده است.
وی در ادامه اضافه كرد: انتخاب و جایابی محل احداث این كارخانه ها در حوزه زنجیره فولاد بسیار مهم است و در مورد بحث آب نگرانی وجود ندارد.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو افزود: ایمیدرو در مبحث مواد اولیه برای طرح ها، سیاست خصوصی سازی و استفاده از ظرفیت های معدنی، این بخش را اجرایی كرد و این مساله باعث شد تا ایمیدرو و میدكو بتوانند مسائل خویش را رفع كنند.
وی با اشاره به حمایت های بانك پاسارگاد تصریح كرد: بانك پاسارگاد توانسته سپرده های مردمی را در عین سودآوری در مسیری هدایت كرد تا در جهت اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت ها و امكانات ملی باعث اشتغال و تولید شود.
كرباسیان همینطور هلدینگ میدكو را بعنوان یك شاخص خوب برای توسعه كشور در نظر گرفت و اظهار داشت: میدكو می تواند یك نمونه كامل والگوی خوب برای دیگر سرمایه گذاران كشور باشد.
گفتنی است بانك پاسارگاد در جهت افزایش تولید و اشتغال، با پشتیبانی از پروژه های شركت میدكو، زمینه ی اجرا و بهره برداری از ۳۵پروژه ی بزرگ را بوجود آورده است و راه اندازی این پروژه های ملی سبب شده كه در طول سال های گذشته برای نزدیك به ۱۵۰هزار نفر اشتغال تولید شود.

1397/03/21
14:39:36
5.0 از 5
4796
تگهای خبر: بانك , تولید , صنعت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش