28 میلیارد ریال به شبكه فاضلاب كرمانشاه اختصاص یافت

28 میلیارد ریال به شبكه فاضلاب كرمانشاه اختصاص یافت آنی بازار: كرمانشاه - مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان كرمانشاه از اختصاص 28 میلیارد ریال اعتبار به صورت اسناد خزانه اسلامی برای ساماندهی شبكه فاضلاب شهرك های اقماری شهر كرمانشاه اطلاع داد.


علیرضا تخت شاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، یكی از شهرك هایی كه نیاز جدی به ساماندهی فاضلاب دارد، شهرك كرناچی دانست و اضافه كرد: از این میزان اعتبار 20 میلیارد ریال برای ساماندهی شبكه فاضلاب این شهرك اختصاص یافت.
وی با اشاره به اینكه در بخش فاضلاب شهرك كرناچی باید 39 كیلومتر لوله گذاری صورت گیرد، اظهار داشت: تابحال 30 كیلومتر آن انجام شده و 9 كیلومتر باقی مانده است.
وی با اشاره به اینكه از 9 كیلومتر باقی مانده، 2 كیلومتر آن به لحاظ شیب بر روی شبكه، قابلیت اتصال ندارد، خاطرنشان كرد: اجرای این 2 كیلومتر نیاز به ایجاد ایستگاه پمپاژ دارد كه محقق شدن آن بعد از انجام مراحل طراحی، برآورد و تأمین اعتبار صورت می گیرد.
وی افزود: اكنون 2 پیمانكار شركت آبفا در این شهرك فعال می باشند و طبق برنامه ریزی انجام شده و در صورت تخصیص اعتبار لازم هفت كیلومتر باقی مانده هم بدون در نظر گرفتن نقاط مشكل دار تا آخر سال به اتمام خواهد رسید بنابراین می توان گفت با اقدام های انجام شده، در بخش فاضلاب وضعیت مطلوب است.
مدیرعامل شركت آب و فاضلاب شهری كرمانشاه در ادامه در مورد وضعیت شبكه آب شهرك كرناچی هم اظهار داشت: 28 كیلومتر شبكه آب در این شهرك انجام شده است كه تمام اعتبار لازم برای آن از منابع داخلی (جاری) شركت تأمین و هزینه شده است و تنها 10 كیلومتر از این شبكه باقی مانده كه تلاش می نماییم در اسرع وقت به اتمام برسد.
تخت شاهی تصریح كرد: با عنایت به ماده 8 قانون منع واگذاری امتیاز انشعابات آب و برق به اراضی فاقد كاربری، شركت آبفای استان از ابتدا تا آخر خرداد ماه با نصب بنر در منظر عموم از مردم این شهرك خواسته است همكاری برای دریافت انشعاب قانونی و مجاز و كنتور و بهره مندی از خدمات ویژه تقسیط هزینه انشعاب و بخشودگی كامل بدهی سال های گذشته، رجوع كنند كه متأسفانه استقبالی از جانب ساكنان شهرك صورت نگرفته است.
شهرك كرناچی با بیش از 20 هزار نفر جمعیت اخیرا به شهر كرمانشاه الحاق شده است.
استان كرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت 369 هزار مشترك آب دارد كه از این تعداد 220 هزار مشترك مربوط به شهر كرمانشاه است.
3033/8066


1397/04/18
14:58:42
5.0 از 5
4492
تگهای خبر: شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش