بلك میرور، نخستین فیلم تعاملی دنیا درسایت نماشا قابل دسترس ایرانی ها

بلك میرور، نخستین فیلم تعاملی دنیا درسایت نماشا قابل دسترس ایرانی ها به گزارش آنی بازار بلك میرور، نخستین فیلم تعاملی دنیا توسط وب سایت نماشا در دسترس كاربران ایرانی قرار گرفت.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، مجموعه سریال های علمی-تخیلی بلك میرور با محوریت اینترنت و تكنولوژی از سال ۲۰۱۱ پخش خویش را در شبكه نتفلیكس شروع كرد و تا كنون ۱۹ قسمت از این مجموعه طی ۴ فصل انتشار یافته است. یكی از نكات بدیع و منحصربه فرد این مجموعه علاوه بر جذابیت و چالش برانگیز بودن بلك میرور، قسمت تعاملی آن به اسم Bandersnatch است. فیلمی كه در آن بیننده توانایی انتخاب مسیرهای مختلف و در نهایت دیدن آخر های متفاوت را دارد.
نكته تعجب آور این است كه بر اساس گزارش سایت ورایتی، بیشتر از یك تریلیون احتمالات مختلف و پنج آخر بندی متفاوت برای فیلم بلك میرور بندراسنچ در نظر گرفته شده است.
مدت زمان این فیلم به انتخاب های بیننده بستگی دارد و می تواند تا بیشتر از ۱۰ ساعت به طول بینجامد، بیننده ی فیلم در بعضی انتخاب ها وارد دور باطلی می شود كه نهایتاً به قسمتی از فیلم هدایت شده و مسیر دیگری را انتخاب می كند. البته بیننده می بایست طبق گزینه هایی كه حین تماشای فیلم برگزیده، روند مشخص و معناداری از داستان را برای خود معین كند تا بتواند به كمك آنها گزینه های بعدی فیلم را برگزیده تا به آخر اصلی داستان برسد.
داستان فیلم درباره جوان برنامه نویسی است كه با پدرش در دهه ۸۰ میلادی (استفان) زندگی می كند و تلاش دارد بر مبنای كتابی تعاملی به نام بندراسنچ، بازی را طراحی كند و در همین راستا با شركت تاكرسافت كه یكی از قطب های بازی سازی آن زمان بوده آشنا می شود. همانند خود فیلم و كتاب، استفان هم تلاش دارد بازی را بر مبنای ایده اصلی فیلم كه همان تعاملی بودن آن است پیش ببرد و به بازیكن ها امكان انتخاب بدهد. در همین حین اتفاقات عجیب و غریبی برای او رخ می دهد كه انتخاب آنها به عهده بیننده فیلم است.
با توجه به پخش اختصاصی فیلم به صورت تعاملی در شبكه نتفلیكس، محدودیت كاربران ایرانی جهت استفاده ازین شبكه به علت تحریم و علاقه مندی كاربران فارسی زبان برای تماشای این فیلم بصورت تعاملی، سرویس مجانی اشتراك ویدئوی نماشا بر آن شد تا بستری مهیا كند تا این امكان برای كاربران ایرانی فراهم گردد كه الان این فیلم در نماشا با اسپانسری پلت فرم تبلیغات آنلاین یكتانت انتشار یافته و كاربر در نماشا همانند نسخه اصلی فیلم بندراسنچ، توانایی تعامل كامل با آنرا داشته و می تواند با انتخاب های خود سیر داستانی را مشخص نماید.
برای تماشای بلك میرور بندراسنچ، متفاوت ترین فیلمی كه تاكنون دیده اید، به آدرس زیر رجوع فرمائید:
Namasha.com/blackmirror
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/12/29
14:02:41
5.0 از 5
4968
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش