مدیرعامل شركت پشتیبانی دام خبر داد:

واردات دام زنده گوسفندی تا ۲روز آینده، ادامه عرضه مرغ تنظیم بازاری

واردات دام زنده گوسفندی تا ۲روز آینده، ادامه عرضه مرغ تنظیم بازاری آنی بازار: مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام، با انتقاد از جریان سازی توزیع گوشت مرغ تنظیم بازاری با قیمت بیشتر از نرخ مصوب در بعضی استان ها اظهار داشت: در هیچ استانی گوشت مرغ بیشتر از قیمت مصوب عرضه نمی گردد.به گزارش آنی بازار به نقل از شركت پشتیبانی امور دام، حمید ورناصری با انتقاد از انتشار اخباری در خصوص عرضه گوشت مرغ گرم و منجمد تنظیم بازاری با قیمت هایی بیشتر از نرخ مصوب در بعضی از استان های كشور، اظهار داشت: برخی با طرح این موضوعات، علاوه بر ذهنیت سازی، تلاش دارند به افزایش قیمت انواع گوشت در كشور دامن بزنند اما با تلاش شركت پشتیبانی امور دام سراسر كشور، نه تنها این اتفاق رخ نداد بلكه شاهد روند كاهشی قیمت ها باز در شب عید و ایام نوروز بودیم.
وی اشاره كرد: درباره گوشت مرغ در شب عید و ایام نوروز، شرایط آرامی را پشت سر گذاشتیم و حتی با روند كاهش قیمت ها روبرو شدیم.
ورناصری افزود: تا جایی كه در این ایام، روزانه هزار تن گوشت مرغ گرم در تهران و در سایر استان های كشور متناسب با نیاز بازار عرضه كردیم كه البته این اقدام ادامه می یابد.
مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر كیلوگرم گوشت مرغ گرم با نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ منجمد ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان ارائه شد و نرخی بیشتر از این نداشتیم.
وی اضافه كرد: با عنایت به عرضه گسترده گوشت گرم و منجمد مرغ در سراسر كشور، بطور متوسط قیمت مرغ گرم در استان ها بین ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان و در تهران به ۱۴ هزار تومان كاسته شد.
ورناصری همین طور با اشاره به كاهش قیمت دام زنده گوسفندی اظهار داشت: با عنایت به میزان گسترده واردات و عرضه گوشت گوسفندی و دام زنده در شب عید و ایام نوروز، قیمت هر كیلوگرم دام زنده ۱۰ هزار تومان كاهش پیدا كرد. در هیچ استانی نه تنها افزایش قیمت گوشت قرمز نداشتیم بلكه روند كاهشی آن ادامه دارد.
مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام كشور اظهار داشت: به دنبال تداوم واردات دام از بنادر چابهار و امام (ره)، ظرف دو روز آینده دام زنده گوسفندی از بندر عباس وارد كشور می شود.
وی اضافه كرد: پیش بینی ما بیان كننده این است كه انواع گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد با دسترسی بیشتر و قیمت های مناسب تر در اختیار شهروندان سراسر كشور قرار گیرد.
مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام كشور اظهار داشت: به دنبال تداوم واردات دام از بنادر چابهار و امام (ره)، ظرف دو روز آینده دام زنده گوسفندی از بندر عباس وارد كشور می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: پیش بینی ما بیان كننده این است كه انواع گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد با دسترسی بیشتر و قیمت های مناسب تر در اختیار شهروندان سراسر كشور قرار گیرد.

1398/01/16
15:55:18
5.0 از 5
4596
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش