با حضور مدیرعامل صورت گرفت؛

رونمایی از محصولات و اعلام پیشرفت پروژه های سداد

رونمایی از محصولات و اعلام پیشرفت پروژه های سداد آنی بازار: در نشستی با حضور مدیران بانك ملی و شركت داده ورزی سداد، از پروژه ها و محصولات جدید این شركت رونمایی گردید و روند پیشرفت پروژه های فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، در ابتدای این نشست كه با حضور مدیرعامل، معاون فناوری اطلاعات و مدیركل عملیات بانكی بانك ملی ایران و مدیران ارشد شركت داده ورزی سداد در محل این شركت برگزار شد، حمیدرضا مختاریان مدیرعامل شركت داده ورزی سداد به تشریح پیشرفت های تكنولوژیك شركت سداد پرداخت و از تشكیل مركز فناوری و نوآوری فینوداد در جهت برون سپاری نوآوری به مراكز علمی همانند دانشگاه امیركبیر خبرداد و اولویت های عملیاتی این مركز را تبیین كرد.
وی از پیشرفت های انجام شده در حوزه ی تكنولوژی Blockchain، آمادگی پروژه Open Banking برای عملیاتی سازی، راه اندازی سرویس برداشتِ مستقیم (Direct Debit)، عملیاتی شدن چند سرویس جدید روی «بام» از قبیل گواهی تمكن مالی، Video Banking و هوشمند سازی Log in و انتقال پول اطلاع داد.
مدیر عامل سداد طرح راه اندازی زیرساخت ابری در سداد را تشریح و گزارشی از حجم گسترده فعالیت های صورت گرفته در حوزه داده های كلان (Big data) ارائه نمود.
وی در ادامه ازعملیاتی شدن پروژه شبكه اعتباری عرضه كالا و خدمات و به ثمر رسیدن دو محصول«شعبه یاب هوشمند بانك ملی» و «محاسبه یار» در پلت فرم «بله» اطلاع داد.
مختاریان ضمن اعلام پیشرفت طرح استقرار نظام شایستگی محور در طراحی مشاغل شركت سداد، عملیاتی شدن پروژه ی ITSM را گامی بلند در جهت بهبود فرآیندها توصیف كرد و اهداف اصلی آن را مدیریت هزینه در عرضه سرویس ها، افزایش كارایی و بهره وری در سرویس دهی و افزایش رضایت مندی بانك ملی ایران دانست.
وی در ادامه با مقایسه آماری آخر سال ۹۶ و شهریور ۹۷ پیشرفت های قابل توجه «بام» و پلت فرم «بله» در این بازه ی زمانی را بر شمرد و به پیاده سازی پروژه مدیریت یكپارچه اطلاعات مشتریان بانك ملی اشاره نمود كه با استفاده از آن همه كنترل های لازم برای جلوگیری از پولشویی و احراز هویت اتفاق خواهد افتاد.
در ادامه این دیدار مهدی تكبیری معاون عملیات و رئیس هیات مدیره شركت داده ورزی سداد از بهره برداری پروژه DWDM در جهت بهبود امكان افزونگی شبكه بانك ملی در ارتباط با شركت های داده ورزی سداد اطلاع داد.
مهدی تكبیری اعلام نمود طرح راه اندازی سایت Backup در منطقه ای امن از كشور، در دستور كار است كه هدف از آن حفظ اطلاعات سایت ها در شرایط اضطراری و مواقع بروز بحران است.
مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات بانك ملی سیر پیشرفت و موفقیت پروژه های شركت سداد را قابل توجه دانست و با تاكید بر اهمیت این پروژه ها عنوان نمود سطح جدیدی از سرویس های فناوری اطلاعات در بانك ملی در حال شكل گیری است.
وی تجاری سازی محصولات و خدمات حوزه ی فناوری اطلاعات را امری ضروری توصیف كرد و شركت سداد را حلقه ی واسط زیست بوم استارتاپی كشور با بانك ملی دانست.
در آخر محمدرضا حسین زاده ضمن تقدیر از دستاوردهای شركت سداد، استمرار این روند پر شتاب و موفق را خواهان شد و بهره برداری و اطلاع رسانی وسیع این دستاوردها را در آستانه نود سالگی بانك ملی ضروری و واجد اهمیت توصیف كرد.

1397/06/08
19:12:08
5.0 از 5
4984
تگهای خبر: بانك , تكنولوژی , خدمات , سرویس
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش